АНАЛІЗ РЕЖИМІВ РОБОТИ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ СТАНЦІЙ
Ключові слова:
сонячна електрична станція, заміри, перспективне планування, режими, графік роботи.Анотація
В статі проведено аналіз характеру роботи сонячних електростанцій на базі вимірів з різною дискретністю (від 10 сек до 1 години) за різні проміжки часу (від одного дня до декількох років). На базі проведеного аналізу виявлено певні схожі тенденцій у їх поведінці та сформовано рекомендації щодо їх врахування при виконання задач перспективного планування.
Посилання
References:
O. Kyrylenko, V. Pavlovskyi, L. Lukianenko. Technical aspects of adoption of distributed generation sources // Tekhn. Elektrodynamika. – 2011. – No 1. – P. 46–53.
O. Kyrylenko, V. Pavlovskyi, L. Lukianenko A. Zommer. Analysis of the impact of the accession of renewable energy source to voltage levels of electrical networks // Tekhn. Elektrodynamika. Specific. release. Power Electronics and Energy Efficiency. – 2011. – Part 2. – P. 44-49.
O. Kyrylenko, V. Pavlovskyi, L. Lukianenko, I. Trach. The main problems of integration of renewable energy source to the "weak" network // Tekhn. Elektrodynamika. – 2012. – No 3. P. 25–26.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).