ПЕРЕТВОРЮВАЛЬНА ЧАСТИНА БЕЗРЕДУКТОРНОЇ ГАЗОТУРБІННОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ ПОТУЖНІСТЮ 2500 КВТ
Ключові слова:
безредукторна газотурбінна електростанція, швидкооборотний генератор, напівпровідниковий перетворювач.Анотація
Запропоновані основні технічні рішення по генератору і напівпровідниковому перетворювачу частоти для створення безредукторної газотурбінної електростанції потужністю 2500 кВт. Розглянуті різні варіанти перетворювальної частини електростанції.
Посилання
References:
Tsanev S. V., Burov V. D., Remezov A. N. (2002), Gas turbine and combined cycle gas turbine thermal power plants [Gazoturbinnye i parogazovye ustanovki teplovyh elektrostancii], Moscow, MEI, 584 p.
Kozachenko V. F., Lashkevich M. M. (2011), Switched reluctance drive with external excitation for the traction electric drive [Ventil`no-induktornyy elektroprivod s nezavisimym vozbuzhdeniem dlya tyagovogo primeneniya], Electrotechnic and computer systems., no. 03 (79), P. 103–108.
Kolpakov A., Kartashev E. (2009), Control algorithms of multilevel converters [Algoritmy upravleniya mnogourovnevymi preobrazovatelyami], Power electronics., no. 2, P. 57–65.
Chijenko I. M., Andrienko P. D., Baran A. A. and others (1978), Reference book about converter technique [Spravochnik po preobrazovatel`noy tehnike], Kiev, Tehnika, 447 p
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).