ФОРМУВАННЯ СИНУСОЇДАЛЬНОЇ НАПРУГИ РІЗНОТИПОВИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ЕНЕРГІЇ
Ключові слова:
синусоїдальна напруга, джерело постійної напруги, джерело постійного струму, амплітудно-імпульсна модуляціяАнотація
Розглянута проблема підключення додаткових джерел енергії до мереж електропостачання. На підставі моделі системи з декількома джерелами і використання різних режимів її роботи, з пропонований спосіб формування синусоїдальної напруги за умови мінімізації спотворення його форми і числа комутацій ключових елементів.Посилання
Referenses:
Renewable energy sources in local objects/ Y. I. Yakymenko, Ye. I. Sokol, V.Y. Zhuykov, Y.S. Petergerya, O.L. Ivanin. – K.: Politekhnika, 2001.- 113 p.
Rudenko V. S., Senko V. I., Chizhenko I. M. Basis of converting technique. – M.: Vyssh. shk., 1980. – 424 p.
Switch converters predict control systems / Zhuykov V.Y., Pavlov V.B., Stzheletsky R.G., AN Ukrainy. Int electrodinamiki. – K.: Nauk. dumka, 1991. – 240 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
2016-05-19
Номер
Розділ
Энергетика
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).