АВТОМАТИЗИРОВАННЫЕ ЭНЕРГОСБЕРЕГАЮЩИЕ ИСПЫТАТЕЛЬНЫЕ КОМПЛЕКСЫ СИСТЕМ ЭЛЕКТРОПИТАНИЯ КОСМИЧЕСКИХ АППАРАТОВ
Ключові слова:
космический аппарат, система электропитания, автоматизированный испытательный комплекс, комплекс имитации нагрузки, имитатор солнечной батареи, имитатор аккумуляторной батареиАнотація
Разработан и создан многофункциональный автоматизированный энергосберегающий испытательный комплекс для проведения наземно-технических испытаний систем электропитания космических аппаратов. Предложенный комплекс позволяет отрабатывать сеансное расписание нагрузки в автоматическом и ручном режимах, формирует динамические и статические режимы нагрузок, позволяет исследовать быстродействие и надежность регуляторов системы электропитания. Входящие в состав комплекса имитаторы солнечной и аккумуляторной батарей обеспечивают формирование вольт-амперных характеристик (ВАХ) бортовых источников первичной энергии.Посилання
Referenses:
Patent 75755 RF. The simulator loads for testing power systems of spacecraft / Mishin V. N., Bubnov O. V., Pchelnikov V. A., Yudintsev A. G., Ivanov V. L., Patrahina O. V. – 2008, Bul. No 23. (Rus.)
Yudintsev A.G., Demetiev Yu.N., Bubnov O.V., Loading device for testing of spacecraft power systems // Bulletin of the Tomsk Polytechnic University. – 2005. – Vol.307, No 6. – P. 126–130 . (Rus.)
##submission.downloads##
Опубліковано
2016-05-19
Номер
Розділ
НТП и эффективность производства
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).