ОЦЕНКА ЭНЕРГОСБЕРЕГАЮЩЕГО ПОТЕНЦИАЛА ФУНКЦИОНИРУЮЩИХ ЖИЛЫХ ЗДАНИЙ
Анотація
На основании данных об основных конструктивных характеристиках ряда типовых жилых зданий и современных нормативных требований по сопротивлению теплопередачи наружных ограждающих конструкций расчетным путем определены возможные уровни снижения расхода теплоты системами отопления этих зданийПосилання
Маляренко В. А. Основи теплофізики будівель та енергозбереження. –Харків. «Видавництво САГА», 2006. – 484 с.
ДБН В.2.6-31: 2006. Теплова ізоляція будівель. К.: 2006. – 72 с.
Справочник по теплоснабжению и вентиляции. Отопление и теплоснабжение/ Р. В. Щекин, С. М. Кореневский, Г. Е. Бем, Ф. И. Скороходько. – К.: «Будівельник», 1968. – 438 с.
Справочник проектировщика. Внутренние санитарно-технические устройства/Под ред. И. Г. Староверова М.: Строиздат, 1976. – 426 с.
ДБН В 2.2-15-2005. Житлові будинки. Основні положення. К.: Держбуд України, 2005.– 36 с.
Отопление и вентиляция жилых и гражданских зданий. Проектирование. Справочник/ Г. В. Русланов, М. Я. Розкин, Э. Л. Ямпольский. К.: Будівельник, 1983. – 272 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).