КОМПЛЕКСНІ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕНЕРГОЕКОЛОГІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГТУ У СКЛАДІ ГАЗОПЕРЕКАЧУВАЛЬНОГО АГРЕГАТУ ТИПУ ГТК-10
Анотація
В статье для исследований избраны тепловые и аэродинамические процессы сжигания газообразного топлива в камере сгорания ГТУ, которые установлены в качестве привода нагнетателя природного газа в составе газоперекачивающего агрегата (ГПА) типа ГТК-10 производства НЗЛ (Санкт-Петербург, Россия).Посилання
Сударев А. В., Антоновский В. И. «Камеры сгорания газотурбинных установок: Теплообмен.» Л.: Машиностроение, 1985. – 272 с.
Идельчик И. Е. Справочник по гидравлическим сопротивлениям. – М.: Машиностроение,
– 672 с.
Сторожук Я. П. Камеры сгорания стационарных газотурбинных и парогазовых установок: Машиностроение, Ленингр. Отд-ние, 1978. – 231 с.
Варламов Г. Б., Приймак К. О., Позняков П .О., Оліневич Н. В. Сумісна пальникова система камери згоряння газотурбінної установки. Патент України на корисну модель No 63678, вид. 10.10 2011 р., бюл. No 19, 5 стор.
Варламов Г. Б., Приймак К. О., Позняков П. О., Оліневич Н. В. Збірний пальниковий пристрій камери згоряння газотурбінної установки. Патент України на корисну модель No 63679, вид. 10.10 2011 р., бюл. No 19, 6 стор.
Варламов Г. Б., Марчук Я. С., Беккер М. В., Любчик Г. М., Камаєв Ю. М., Позняков П. О., Кузьменко Д. О. Трубчаста технологія газоспалювання – прорив у енергозбереженні та екологічності транспортування природного газу// Нафтогазова енергетика, No 1(12), 2010. – С. 60–63.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).