A NEW CRITERION NEEDED TO EVALUATE RELIABILITY OF DIGITAL PROTECTIVE RELAYS
Ключові слова:
цифровые реле защиты, надежность, наработка на отказ, гамма- процентная наработка до отказа.Анотація
Для оценки надежности в технике существует целый набор различных критериев и параметров, однако, для оценки надежности цифровых устройств релейной защиты (DPR) выбран один из них: «наработка на отказ», который получил повсеместное распространение и указывается в технической документации, рекламных проспектах, тендерной документации как основной показатель, характеризующий надежность DPR. Но насколько оправдан выбор именно этого критерия? Ответ на этот вопрос пытается найти автор данной статьи.Посилання
MOZINA C. J, YALLA M. V.V.S. Design, Manufacturing and Application of Multifunction Digital Relays for Generator Protection. – Canadian Electrical Association, Montreal, 1996.
WARD S. Improving reliability for power system protection - Relay Protection and Substation Automation of Modern Power Systems (RFL Electronics Inc., USA), Чебоксары, 9-13 сентября 2007 г.
GUREVICH V.I. Relay Protection: Thinking about Future. – “Electrical Networks and Systems”, 2011. No. 1. p.73-80.
GUREVICH V.I. The New Concept of Digital Protective Relays Design. – “Components
and Technologies”, 2010, No.6, p.12-15.
GUREVICH V.I. Problems with Evaluations of the Reliability of Relay Protection. – “Electrichestvo”, 2011, No.2, p.28-31.
GUREVICH V.I. Problems for Standardization of the Digital Protective Relays. – “Components and Technologies”, 2012, No.1, p.6-9. Received 20.12.2011
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).