ОБОСНОВАНИЕ МЕТОДА АНАЛИЗА ДИЭЛЕКТРИЧЕСКОЙ ПРОНИЦАЕМОСТИ БИОЛОГИЧЕСКИХ ОБЪЕКТОВ
Анотація
В статье обоснован метод анализа электрофизических параметров биологических объектов на основе метода ортогональных моментов.Посилання
Гоноровский И. С. Радиотехнические цепи и сигналы. – М.: Сов. радио, 1977. – 607 с.
Федюшко Ю. М. Применение функционального метода для анализа электрофизических параметров биообъектов // Ю. М. Федюшко, Н. Л. Лисиченко. Вісник Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка. Збірник наукових праць «Проблеми енергозабезпечення та енергозбереження в АПК України». – Вип. 57. – Т. 1. – Харків: ХНТУСГ, 2007. – С. 98–105.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).