ВИЗНАЧЕННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОБНИЦТВА СИЛІКАТНОЇ ЦЕГЛИ ПРИ ЗМІНІ ТЕМПЕРАТУРНОГО РЕЖИМУ АВТОКЛАВА
Анотація
Предложена методика определения тепловой эффективности производства силикатного кирпича, при изменении температурного режима автоклава. Установлено снижение объема затрат природного газа при внедрении энергосберегающего режима автоклавной обработки силикатного кирпича для предприятия силикатных изделий.Посилання
Закон України «Про енергозбереження»: за станом на 1 липня 1994 р. // Відомості Верховної Ради України (ВВРУ). – Офіц. вид. – K.: Парлам. вид-во, 1994. – № 30. – ст. 283.
Шавкат Б. Последний кирпич / Б. Шавкат // Бизнес. – 2006. – № 35. – С. 106 – 109.
Горчаков Г. И. Строительные материалы: учебн. для студ. строит. специальн. высш. учебн. завед. / Г. И. Горчаков, Ю. М. Баженов. – М.: Стройиздат, 1986. – 688 с.
Кисельова С. О. Енерго- і ресурсозберігаюча технологія силікатної цегли: автореф. дис…. канд. техн. наук: спец. 05.23.05 «Будівельні матеріали та вироби» / Кисельова Світлана Олександрівна; Українська держ. акад. залізничного транспорту. – Харків, 2011. – 21 с.
Будівельні матеріали. Цегла і камені силікатні. ТУ: ДСТУ Б В.2.7.-80-98. – [Чинний від 1999-03-01]. – К.: Держбуд України, 1998. – 28 с. – (Національний стандарт України).
Кошельник В. М. Основи проектування теплотехнічних установок підприємств промисловості будівельних матеріалів: Навч. посібн. / В. М. Кошельник, Ю. В. Шульгін,
О. В. Кошельник, В. В. Соловей: під ред. В. М. Кошельника. – Харків: НТУ «ХПІ», 2011. – 202 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).