ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДІВ САМООРГАНІЗАЦІЇ МАТЕМАТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ «СТАНДАРТІВ» В СИСТЕМАХ ОПЕРАТИВНОГО КОНТРОЛЮ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ
Анотація
В статье рассмотрено применение метода группового учета аргументов для построения математических моделей потребления топлива или электроэнергии на промышленных предприятиях.Посилання
В. Ф. Находов, О. В. Бориченко, О. В. Тишко. Удосконалення діючої системи нормалізації енергоспоживання на основі контролю і планування витрат електричної енергії. // «Промислова електроенергетика та електротехніка» Промелектро : інформ. зб. – 2010. – № 3. – С. 51–58.
В. Ф. Находов, Д. Кармона, А. В. Овдієнко. Установление «стандартов» энергопотребления для локальных систем контроля и анализа эффективности использования энергии. Энергия и Электрификация.–2002. – № 6. – С. 19–25.
Ивахненко А. Г., Мюллер Й. А. К. Самоорганизация прогнозирующих моделей. – Киев: Наукова думка, 1985. – 221с.
Стеценко І. В. Моделювання систем: навч. посібник / І. В. Стеценко; М-во освіти і науки України. Черкас.держ.технол.ун-т. – Черкаси: ЧДТУ, 2010. – 399 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).