ДО ПИТАНЬ ПОБУДОВИ СИСТЕМ ЕНЕРГОПОСТАЧАННЯ СПОЖИВАЧІВ АПК З ВИКОРИСТАННЯМ АЛЬТЕРНАТИВНИХ ДЖЕРЕЛ
Анотація
Предложены направления в проектировании систем энергоснабжения с альтернативными источниками, что позволит повысить эффективность их функционирования.Посилання
Голоскоков А. Н. Прогноз цены на нефть и перспективы формирования нового механизма ценообразования на газ [электронный ресурс] / А. Н. Голоскоков // Нефтегазовое
дело. Электронный научный журнал, -2010. - № 1 – Режим доступа: httr://www. ogbus.ru.
Корчемний М. Енергозбереження в агропромисловому комплексі / Корчемний М., Федорейко В., Щербань В. – Тернопіль: Підручники і посібники, 2001. – 984 с.
Дудніков С.М. Оцінка заходів щодо ефективного використання альтернативних джерел енергії споживачами АПК/ С. М. Дудников // Матеріали ІХ Міжнародної конференції «Відновлювана енергетика ХХІ століття» АР Крим, смт. Миколаївка, 15-19 вересня 2008 р. – С.63 – 66.
Вплив температурно-погодинних факторів на показники проектів з енергозбереження / В. І. Дешко, М. М. Шовкалюк, О. М. Шевченко [та ін.] // Енергетика та електрифікація. - 2007.– № 3. – С. 62-68.
Энергетическая стратегия Украины на период до 2030 г. и дальнейшую перспективу. Бюллетень: Энергетика Украины вХХI столетии. - Киев, 2002.
Гончар М. И. Технологические связи производства и преобразования энергии с возобновляемыми источниками / Михаил Гончар, Сергей Дудников // Сб. науч. трудов “Вопросы электрификации сельского хозяйства” - Харків: ХГТУСХ, 1996. – С. 61 – 64.
Деклараційний патент 72106 Україна МПК А UA А01С3/02. Пристрій для бродіння органічних відходів / Гончар М. І., Дудніков С. М. ; заявл. 01.12.2003; опубл. 17.01.2005, Бюл.
№ 1 – 8с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).