ВОССТАНОВЛЕНИЕ ТЕПЛОВЫХ ХАРАКТЕРИСТИК КРИОСОСУДОВ
Ключові слова:
криососуд, теплозащита, оптимальный вакуум, термовакуумная дегазация, герметичность.Анотація
Работа посвящена исследованию процесса отогрева забракованных криососудов и разработке энергосберегающей, на ~90 часов ускоренной, технологии восстановления их тепловых характеристик.Посилання
Жунь Г. Г. Исследование десорбционно-диффузионных процессов вакуумирования и газоотделения материалов / Г. Г. Жунь // Вопросы атомной науки и техники. Сер.: Вакуум, чистые материалы, сверхпроводники. – 1998. – Вып. 1 (2). – С. 14–21.
Жунь Г. Г. Исследование многолетнего процесса газоотделения изоляционных материалов в вакууме / Г.Г. Жунь // Інтегровані технології та енергозбереження. – 2001. –№ 2. – С. 15–19.
Пипко А. И. Конструирование и расчет вакуумных систем / А. И. Пипко, В. Я. Плисковский, Н. А. Печко. – М.: "Энергоиздат", 1979. – 504 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).