МЕТОДОЛОГІЯ БЕНЧМАРКІНГУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ
Анотація
В данной работе рассматриваются вопросы организации бенчмаркингa энергоэффективности для промышленных и коммунальных предприятий Украины. Основное внимание уделяется комплексному подходу, который заключается в создании нормативной базы и организации информационной поддержки при проведении бенчмаркинга. Рассматривается опыт стран Евросоюза в решении задачи технического регулирования бенчмаркингa энергоэффективности.Посилання
.Benchmarking for Competitive Advantage. Robert J Boxwell Jr, New York: McGraw-Hill. 1994. pp.225.ISBN 0-07-006899-2.
Beating the competition: a practical guide to Benchmarking. Washington, DC: Kaiser Associates. 1988. pp. 176. ISBN 978-1563650185.
Camp, R. (1989). The search for industry best practices that lead 2 superior performance. Productivity Press.
prEN16231:2011 Energy Effi ciency Benchmarking Methodology, Brussels: CEN, 2011, p5 (Defi nition 3.2).
Body of Knowledge on Infrastructure Regulation"Incentive Regulation: Basic forms of Regulation" http://www.regulationbodyofknowledge.org/chapter4/narrative/2/.
EN16001:2009 Системи енергоменеджменту – Вимоги та настанови щодо застосовування.
EN 15900:2010 Енергетична ефективність послуг Визначення та основні вимоги.
ISO/DIS 50001: 2010 Системи енергоменеджменту – Вимоги та настанови щодо застосовування.
(Ex)BESS Опублікована остаточна доповідь (EIE/07/103/S12.466702) (дивись також http://www.bess-project.info).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).