О КОЛИЧЕСТВЕННОЙ ОЦЕНКЕ ВЛИЯНИЯ НАДЕЖНОСТИ ТЕПЛОЭНЕРГЕТИЧЕСКИХ СИСТЕМ ТЭС НА ПОКАЗАТЕЛИ ЭФФЕКТИВНОСТИ
Анотація
В настоящее время нет единой методики оценки влияния надежности на показатели эффективности. Авторы предлагают методику, базирующуюся на методе оценки ущерба вследствие отказов в работе элементов ТЭС.Посилання
Попырин Л. С. Математическое моделирование и оптимизация теплоэнергетических установок. – М. Энергия, 1978. – 416 с.
Рыжкин В. Я. Тепловые электрические станции. – М.: Энергоатомиздат, 1987. –328 с.
Горшков А. С. Технико-экономические показатели тепловых электростанций. – М.: Энергоатомиздат, 1984. – 240 с.
Шелепов И. Г., Михайский Д. В. О некоторых проблемах оценки энергосбережения при эксплуатации устаревшего оборудования ТЭС. Восточно-европейский журнал передовых технологий, Х:, 1/2(19), 2006, С. 173–175.
Шелепов И. Г., Михайский Д. В., Павленко А. В., Кедь О. В. Модернизация режимов эксплуатации ТЭС с учетом качества топлива. Восточно-европейский журнал передовых технологий, Х:, 6/2(18), 2005, С. 144–148.
Нормы потерь топлива, электроэнергии и пара при пусках энергоблоков мощностью 160, 200, 300, 500 и 800 МВт тепловых электростанций, ПР 34-70-105-86, М.; Союзтехэнерго, 1987.
Шелепов И. Г., Михайский Д. В. и др. Влияние надежности теплоэнергетических систем ТЭС на общестанционные показатели надежности, экономичности и экологичности.
Восточно-европейский журнал передовых технологий, Х:, 4/3(22), 2006, С. 49–53.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).