РАСПРЕДЕЛЕНИЕ ЭЛЕКТРОЭНЕРГИИ – ВАЖНОЕ УСЛОВИЕ РАЗВИТИЯ АЛЬТЕРНАТИВНОЙ ЭНЕРГЕТИКИ
Анотація
В статье рассмотрены определения энергетической проблемы как проблемы энергетики в совокупности, выступающей в качестве ключевой глобальной проблемы современности, от характера решения которой прямо зависят не только преодоление экологического кризиса, но и построение глобальной экономики и нового мирового порядка. Проблемы, обусловленные стареющей инфраструктурой, создают дополнительные препятствия для привлечения новых инвестиций в энергетические проекты региона.Посилання
Дьяков А. Ф. "Основные направления развития энергетики России". – 1991. – № 8.
Кононов Ю. Д., Мазурова О. В. Экономия энергетических ресурсов / Кононов Ю. Д., Мазурова О. В.//Промышленная энергетика. – 2002. – №1.
Литвак В. В. Об оценке потенциала энергосбережения./ Литвак В. В.// Промышленная энергетика. – 2003. – № 2.
Меренков А. П. и др. Проблемы преобразования теплового хозяйства России" / Меренков А. П. и др. // Изв. РАН. Энергетика. – 1992.
Морозова Т. Г. Региональная экономика. – М., 1997. – 320 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).