КОНЦЕПЦІЯ УДОСКОНАЛЕННЯ РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КОКСУ З ЗАДАНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ
Ключові слова:
ресурсозберігаюча технологія, конвеєрне технологічне обладнання, формований кокс з заданими властивостями.Анотація
В результате осуществленных исследований была предложена технология производства формованного кокса, какая на основе физико-химических эффектов обеспечивает ускорение процессов коксования угля и охлаждение кокса, комплексную утилизацию материальных и энергетических отходов и снижение антропогенного влияния на окружающую среду.Посилання
Карпенко О. О. Патент України № 83431 “Спосіб безперервного одержання коксу і пристрій для його здійснення”. – 5 с.
Карпенко О. О., Лазаренко О. Я., Ніколайчук Ю. В., Лазаренко Т. В. Патент України № 89600 “Спосіб безперервного виробництва коксу з заданими властивостями та пристрій для його здійснення»”. – 6 с.
Пинчук С. И., Лазаренко А. Я. Экологические проблемы и ресурсосбережение при производстве и потреблении каменноугольного кокса. Днепропетровск: “Системные технологии”. 2003. – 108 с.
Лазаренко Т. В., Карпенко О. О., Лазаренко О. Я. Шляхи удосконалення технології і обладнання для виробництва коксу з потрібними властивостями // Углехимический журнал. – 2008. – №1–2. – С. 39 – 49.
Карпенко О. О. Техніко-економічне обґрунтування доцільності способу безперервного одержання коксу з заданими властивостями. – Слов’янськ – СДПУ, 2010. – 23 с.
Половинкин А. Н. Основы инженерного творчества. – М.: Машиностроение. 1988. – 386 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).