ЭНЕРГОЭФФЕКТИВНОСТЬ СИСТЕМ ТЕПЛОСНАБЖЕНИЯ
Анотація
Рассмотрены основные источники энергопотерь в системе коммунального теплоснабжения, а так же проблемы, связанные со снижением затрат на теплообеспечение потребителей. Показаны основные пути решения проблемы повышение энергоэффективности и возможный механизм для решения поставленной задачи на основе действенных механизмов финансирования.Посилання
Маляренко В. А., Орлова Н. А. Энергосберегающий потенциал в жилом фонде города Харькова // Інтегровані технології та енергозбереження. – 2003. –№ 4. – С. 36–40.
ДСТУ В.2.6.-31:2006 «Конструкція будівель і споруд Теплова ізоляція будівель»
Дмитриев, А. Н., Ковалев, И. Н., Табунщиков, Ю. А., Шилкин, Н. В. Руководство по оценке эффективности инвестиций в энергосберегающие мероприятия [Текст] / А. Н . Дмитриев, И. Н. Ковалев, Ю. А. Табунщиков, Н. В. Шилкин – М.: ВОК-ПРЕСС, 2005. – 120 с. – 4000 экз. – ISBN 5-98267-016-2.
Енергоефективність у будівлях Навчальні матеріали до курсу «Комунальний енергетичний менеджмент» gtz, Київ 2011
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).