ИССЛЕДОВАНИЕ ЭКРАННО-ВАКУУМНОЙ ТЕПЛОИЗОЛЯЦИИ С НОВЫМИ МАТЕРИАЛАМИ
Анотація
Работа посвящена разработке метода повышения эффективности теплозащитных пакетов ЭВТИ для криоустройств путем использования в них новых композиционных прокладочных изоляционных бумаг из волокон различных материалов.Посилання
Жунь Г. Г. Криобиологические сосуды с улучшенными тепловыми характеристиками/Г. Г. Жунь, А. Г. Подольский, В. И. Шалаев // Межвузовский сборник научных трудов: Процессы и аппараты криогенной техники и кондиционирования воздуха. –Л.: ЛТИ им. Ленсовета. – 1985. – С. 55–64.
Жунь Г. Г. Исследование десорбционно диффузионных процессов вакуумирования и
газоотделения материалов/Г.Г. Жунь // Вопросы атомной науки и техники. Сер.: Вакуум, чистые материалы, сверхпроводники. – 1998. – Вып. 1(2). – С. 14–21.
Кельцев Н. В. Основы адсорбционной техники / Н.В. Кельцев // М.: Химия, 1976. –512 с.
Жунь Г. Г. Разработка оптимальной технологии вакуумирования криососудов / Г.Г.Жунь //Придніпровський науковий вісник. Сер.:Машинобудування. – 1998. – № 43 (110). –С. 43–51.
Жунь Г. Г. Выявление и устранение факторов, ухудшающих эффективность криососудов / Г. Г. Жунь, В. Ф. Гетманец, А. В. Мирошниченко // Инж.-физ. журнал. – 1989. – Т. 56, №2. – С. 271–276.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).