ИЗУЧЕНИЕ ОСОБЕННОСТЕЙ ГИДРАВЛИЧЕСКОГО РЕЖИМА ВИБРОПНЕВМАТИЧЕСКОГО СЕПАРАТОРА ДЛЯ РАЗДЕЛЕНИЯ СЫПУЧИХ СМЕСЕЙ
Ключові слова:
вибропневматический сепаратор, гидравлическая модель, критериальное моделирование, критерий Рейнольдса, оптимизация технологических процессов, пневматическая модель,Анотація
Важным инструментом при исследовании новых машин и агрегатов является моделирование процессов, происходящих в них, и на этой основе выбор рациональной конструкции. Одним из инструментов, который позволяет получить оптимальные параметры работы оборудования является критериальное моделирование исследуемого процесса. На основе моделирования гидравлических процессов, протекающих в вибропневматическом сепараторе, удалось получить новую, более рациональную конструкцию сепаратора.Посилання
Выгодский М. Я. Справочник по высшей математике. М., 1965 г., 872 стр. с илл. Издательство «Наука».
Кабардин О. Ф. Физика: Справочные материалы: Учеб. Пособие для учащихся. – 2-е изд., перераб. и доп. – М.: Просвещение, 1988. – 367 с.: илл.
Малис А. Я., А. Р. Демидов Машины для очистки зерна воздушным потоком.
Павлов, Романков. Сборник задач и упражнений по курсу процессов и аппаратов.
Синяева О. В., Журавский А. А. Энергосбережение. Энергетика. Энергоаудит Общегосударственный научно-производственный и информационный журнал №12 (94) декабрь 2011. С 50-58.
Синяева О. В., Завгородний А. И. Патент Украины № 64488 Вибропневматический сепаратор для разделения сыпучих материалов.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).