ИССЛЕДОВАНИЕ ОБЪЕКТОВ УПРАВЛЕНИЯ ЗАКРЫТОЙ СИСТЕМЫ ЦЕНТРАЛИЗОВАННОГО ТЕПЛОСНАБЖЕНИЯ НА ИХ ФИЗИЧЕСКИХ МОДЕЛЯХ
Анотація
Рассматриваются вопросы исследования объектов управления закрытой системы централизованного теплоснабжения на физических моделях индивидуального теплового пункта и системы отопления.Посилання
Лоскутов А. Ю., Михайлов А. С. "Основы сложных систем" М.- Ижевск: НИЦ "Регулярная и стохастическая динамика", 2007. - 620 с.
Славутский Л. А. Основы регистрации данных и планирования эксперимента: Учебное пособие / Л. А. Славутский. – Чебоксары : Изд-во ЧГУ, 2006. – 200 с.
Регулятор температуры автоматический двухканальный с погодной коррекцией: Паспорт и инструкция по эксплуатации. – Харьков: ЗАО «Теплокомплект», 2009. – 26 с.
Бобух А О. Автоматизація інженерних систем: Навч. посібник. (Гриф МОН України) – Харків: ХНАМГ, 2005. – 212 с.
Дрейпер Н., Смит Г. Прикладной регрессионный анализ. М.: Издательский дом «Вильямс». 2007. – 912 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).