ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ ТЕПЛОСПОЖИВАНННЯ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
Анотація
Рассмотрена задача повышения эффективности работы систем теплоснабжения учебных корпусов высшего учебного заведения. Проведен анализ режимов теплопотребления зданий и сооружений учебного заведения. Предложено оценивать эффективность работы тепловых пунктов зданий с помощью удельного показателя, который учитывает объем и потребляемую зданием тепловую энергию. Предложено техническое решение по повышению эффективности работы систем теплоснабжения учебных корпусов высшего учебного заведения.Посилання
Украина – энергозависимое государство – 11 фактов [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://mhrp.org.ua/fi les/books/info/Ukraine-Energy_RUS.pdf.
Сафіуліна К. Р., Колієнко А. Г., Тормосов Р. Ю. Енергозбереження в університетських містечках: посібник для студ. вищих закл. освіти . – К.: ТОВ «Поліграф плюс», 2010. – 328 с.
Реформа міського теплозабезпечення в Україні [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://mhrp.org.ua.
Пырков В. В. Современные тепловые пункты. Автоматика и регулирование. – К.: ІІДП «Такі справи», 2007. – 252 с.
Применение средств автоматизации Danfoss в тепловых пунктах систем централизованного теплоснабжения зданий / Пособие. – М.: ТОВ «Данфосс», 2009. – 74 с.
Комплекс обладнання для автоматизації теплових пунктів [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.techprilad.com/upload/File/Catalog/Catalog_Automatica.pdf.
Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.kdu.edu.ua.
Промышленные терминалы [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://shop-gsm. net/catalog/gsm-modems.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).