РЕФОРМИРОВАНИЕ РЫНКА В ЭЛЕКТРОЭНЕРГЕТИКЕ УКРАИНЫ И ЦЕНООБРАЗОВАНИЕ
Анотація
В статье описаны пути реформировании оптового рынка электроэнергии и совершенствовании системы цен и тарифов на электрическую и тепловую энергию.Посилання
Методы оптимизации режимов энергосистем/ В. М. Горштейн, Б. П. Мирошниченко и др.; Под редакцией В. М. Горнштейна. − М.: Энергия, 1981.
Дерзский В. Г. Многоцелевая оптимизация режимов энергосистем.−Киев.: Наукова думка, 1992.
Постанова НКРЕ від 02.04.2001 № 309 про затвердження порядку визначення тарифів на передачу електроенергії місцевими (локальними) електромережами та тарифів на постачання електроенергії для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.
Постанова НКРЕ від 30.11.2001 № 1179 щодо затвердження Тимчасового положення про порядок розрахунку економічних коефіцієнтів нормативних технологічних витрат електроенергії.
ГНД 34. 09.104-2003 Методика складання структури балансу електроенергії в електричних мережах 0,38–154 кВ, аналізу його складових і нормування технологiчних витрат електроенергiї, який затверджено наказом № 757 Мінпаливенерго України від 17.12.03.
Основные положення по нормированию расхода топлива, тепловой и электрической энергии в народном хозяйстве / Госплан СССР, НИИ планирования и нормативов.− М.: Атомиздат, 1980.
Дерзский В. Г. Расчет тарифных коэффициентов по зонам суток к розничным тарифам для промышленных потребителей //Энергетическая политика Украины. –2004.– № 6.
Чекаленко М. И. Тарифы на электроэнергию во Франции // Энергетика и электрификация. – 1996. – № 3.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).