ВЫБОР СТРАТЕГИИ ТЕХНОЛОГИЧЕСКОГО ПРОРЫВА НА СОВРЕМЕННОМ ЭТАПЕ
Анотація
В статье анализируется значение больших циклов экономической конъюнктуры Кондратьева при определении стратегии технологического прорыва. Показано, что фаза депрессии является самым благоприятным временем для освоения и внедрения новой волны базисных технологических инноваций. В фазе депрессии требуются масштабные и эффективные государственные меры по поддержке финансовой системы экономики и социальной сферы, а реальность технологического прорыва целиком зависит от способности правительства предвидеть и активно содействовать инновационному процессу в периоды депрессии и оживления, когда имеет место синергетический эффект его усиления. Определены основные факторы, обеспечивающие реализацию критически значимых для становления нового укладапроектов.Посилання
http://fi le-rf.ru/analitics/
Mensch G. Stalemate in Technology- Innovations Overcame the Depression – New York: Ballinger Publishing Company, 1979
Freeman C. Technical Innovation Diffusion and Long Cycles of Economics Development// The Long-Wave Debate. – Berlin
Hirooka M. 2006. Innovation Dynamism and Economic Growth. A Nonlinear Perspective. Chelten ham, UK –Northampton, MA: Edward Elgar.
http://expert.ru/expert/2011/38/tehnologicheskij-proryiv-ozhidaetsya/
www.timberk.ru/company/news/
http://www.oprf.ru/ru/about/structure/newsistem
http://www/atm.ru/aboutus/
http://www. Rosbzlt.ru/main/2011/04/01/834868.html
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).