ДИФФЕРЕНЦИАЦИЯ В РЕГУЛИРОВАНИИ ЭНЕРГОРЫНКА
Анотація
В статье рассматриваются способы регулирования по отдельным направлениям энергоотрасли, в частности по электроэнергии и угольной промышленностиПосилання
Указ Президента Украины “О решении Совета национальной безопасности и обороны Украины от 5 июня 2009 года “О развитии рынков топливно-энергетических ресурсов в рамках реализации Энергетической стратегии Украины на период до 2030 года”.
http://www.dvec.ru/reform/ref1.php.
Колесников А. В. Стратегии для энергетической отрасли. Энергосбережение. Энергетика. Энергоаудит. 2010. – № 9. – С. 42–43.
Оксана Ливень. Зачем нужна биржа украинскому рынку. электроэнергии 16.10.10UA Energy © 2010.
Игорь Воронцов Развивать частную угледобычу в Украине под силу лишь крупным холдингам. 01.11.2010 UA Energy © 2010.
Сергей Бедин: 24.06.2010 Источник: UA Energy © 2010.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).