THE IMPROVEMENT OF THE NORMATIVE PROVIDING OF NUCLEAR POWER PLANTS PIPELINES SYSTEMS SAFERTY
Анотація
Запропоновані рекомендації по удосконаленню нормативного забезпечення експлуатаційної безпеки трубопровідних систем атомних станцій. На основі проведених досліджень запропоновано алгоритм визначення ресурсу трубопровідних систем з врахуванням різних технічних параметрів.Посилання
Гетьман А. Ф. Ресурс эксплуатации сосудов и трубопроводов атомных электростанций. – М.: Энергоатомиздат, 2000. – 427 с.
Белоцерковский A. Б., Жовдак В. А., Левашов В. А., Трубаев A. И. Разработка математических моделей для диагностики трубопроводов с учетом случайного нагружения. Материалы 3 междунар. конференции “Динамика трубопроводов”. – Москва, 2001.
Полищук С.М.,Манузин А.А. Анализ исследований эрозионно-коррозионного износа трубопроводов АЭС. Восточно-европейский журнал передовых технологий. 1/3(25) 2007 – С. 3–7.
Болотин В. В. Прогнозирование ресурса машин и конструкций. – М.: Машиностроение, 1984. – 312 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).