ОПТИМИЗАЦИЯ ГОРИЗОНТАЛЬНОЙ ДВУХТРУБНОЙ СИСТЕМЫ ВОДЯНОГО ОТОПЛЕНИЯ
Анотація
Приведено краткое описание современных конструкций горизонтальных систем водяного отопления. Рассмотрены достоинства, недостатки и эффективность применения горизонтальных систем водяного отопления в зданиях различного назначения. Сформулированы задачи, которые необходимо решить для совершенствования горизонтальных систем водяного отопления. Оптимизировано конструктивное исполнение, гидравлический расчет и регулирование горизонтальных двухтрубных систем водяного отопления системы.Посилання
Кравчук А. Энергосбережение. Основные источники потерь в тепловых системах и способы их устранения // Электронный журнал энергосервисной компании «Экологические системы» № 6, июнь 2007 г., – Режим доступа: http://www.esco.co.ua/journal/2007_6/art64.htm.
Карпов В. Н. О проектировании современных систем отопления в многоэтажных зданиях жилого и общественного назначения // Электронный журнал энергосервисной компании «Экологические системы» №4, апрель 2008 г., – Режим доступа: http://www.esco.co.ua/journal/2008_4/art162.htm.
Сканави А. Н. Отопление / А. Н. Сканави, Л. М. Махов. –М.: АСВ, 2002. – 576 с.
Строй А. Ф. Основы расчетов управления тепловым и воздушным режимом помещений / Строй А. Ф., Пиотровски Е. 3. – Полтава: Изд-во ПолтНТУ, 2008. – 320 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).