АЛЬТЕРНАТИВНЫЕ ЭНЕРГОНОСИТЕЛИ В ВИДЕ ГИДРАТОВ МЕТАНА (КЛАТРАТОВ) И СЕРОВОДОРОДА
Анотація
Рассмотрены исследования газовых энергоносителей в виде газогидратов и сероводо- рода, расположенных в морской воде и на дне морей и океанов. Описаны их свойства, приведена количественная оценки по данным различных авторов.
Посилання
Маляренко В. А. Енергоефективность та енергоаудит. Навчально-довiдковий посiбник /Маляренко В. А., Немировський I. А.– Харкiв: «Видавництво САГА», 2009.– 336 с.
Некрасов Б. В. Курс общей химии / Б. В. Некрасов. – М.: Госхимиздат, 1962. – 976 с.
Твайделл Дж. Возобновляемые источники энергии / Дж. Твайделл, А. Уэйр. – М.: Энергоатомиздат, 1990. – 344 с.
Федоренко Г. М. Газ – планетарно-стратегический энергоноситель XXI столетия / Г. М. Федоренко // Новини енергетики. – 2002. № 3. – С. 37 – 47.
Шнюков Е. Ф. К природе газогидратов и нефти / Е. Ф. Шнюков, Дж. Ф. Кенни, В. А. Краюшкин // Доповiдi Нацiонально" академi" наук Укра"ни. – 2002. № 12. – С. 103 – 107.
Шнюков Е. Ф. Газа – море! Чем бы зачерпнуть? / Е. Ф. Шнюков. – Газета 2000, 09.07.2010, С. G4.
Яковлев А. И. Методы получения водорода и водородсодержащих энергоносителей: учеб. пособие / А. И. Яковлев. – Х.: Нац. аэрокосм. ун-т им. Н. Е. Жуковского “ХАИ”, 2008. – 66 с.
Яковлев А. И. От топливных элементов в космосе до мощных источников тепловой и электрической энергии на Земле / А. И. Яковлев, Г. М. Федоренко // Новости энергетики. – 2001. № 12. – С. 57 – 64.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).