ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ КАК СОСТАВЛЯЮЩАЯ РЕГИОНАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ
Анотація
Показаны основные барьеры на пути совершенствования системы государственного управления энергосбережением. Разработананы предложения по созданию механизма управления энергосбережением на региональном уровне и показаны пути его реализации, на основе создания инфорационно-аналитических центров.
Посилання
Шор Я. Б. Основные понятия и термины системы управления качеством продукции. //Стандарты и качество. – 1979, – № 2. – С. 29–32.
Новиков М. П. Основы технологии сборки машин и механизмов. – М.: Машиностроение, 1980. – 592 с.
Ламнауэр Н. Ю. Технологическое обеспечение качества соединений по параметру биения // Вестник Национального технического университета «ХПИ». – 2005. – Вып. 57. – С. 56–61.
Арпентьев Б. М., Ламнауэр Н. Ю. Оценка качества сборки соединений по критерию биения // Вестник Национального технического университета «ХПИ». –2005. – Вып. 9. – С. 48–54.
ГОСТ 27.202-83. Технологические системы. Методы оценки надежности по параметрам качества изготовляемой продукции. – Введен 28.02.83. – М.: Изд-во стандартов, 1984, – 50 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).