ШЛЯХИ ЕКОНОМІЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ В СФЕРІ ЖКГ
Анотація
В работе проанализированы способы экономии электроэнергии в области ЖКХ, в частности в местах общего назначения. Установлено, что наиболее эффективным способом экономии электрической энергии для освещения лестничных площадок и подъездов домов является использование датчиков движения. Это позволит в часы пик уменьшить нагрузку на внутридомовые электросети, а также квартплату жильцов микрорайона.
Посилання
Макаренко В. А. Гриб О. Г., Малєєв О .І. Енергозбереження і поновлювальні енергоресурси – важливий шлях розвитку систем енергопостачання //Энергосбережение. Энергетика. Энергоаудит –2007. – No 11. – С. 38–48.
Тимофеев В. Н., Немировский И. А. Энергоменеджмент и энергосбережение – общность и отличия // Энергосбережение. Энергетика. Энергоаудит. – 2007. – No 5. – С. 32–37.
Дзядикевич Ю. В., Гевко Б. Р., Никеруй Ю. С. Споживання електроенергії в житлово- комунальній сфері // Энергосбережение. Энергетика. Энергоаудит – 2011 – No 1– С. 20–23.
http://homelifes.ru/page/jak ekonomiti elektroenergiju v pidyizdah i ne tilki.
http://novosti moskvy. ru/uk/ b2190.html.
http://www.elektromobile.com.ua/product. 839.htn
http://kiev.prom.ua/p78127-datchiki-dvizheniya-perry-italiya.html
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).