ПРИМЕНЕНИЕ АБСОРБЦИОННОГО ТЕПЛОВОГО НАСОСА ДЛЯ УТИЛИЗАЦИИ ТЕПЛА МАСЛА СИСТЕМЫ МАСЛОСНАБЖЕНИЯ ТУРБИНЫ К-210-130 ЛМЗ С УВЕЛИЧЕНИЕМ ЕЕ ЭЛЕКТРИЧЕСКОЙ МОЩНОСТИ
Анотація
Рассмотрена возможность применения абсорбционного теплового насоса для утилизации тепла масла системы маслоснабжения турбины К-210-130 ЛМЗ и предварительного подогрева сетевой воды. Проведена оценка увеличения электрической мощности турбины при частичном замещении нерегулируемых отборов пара на теплофикационные нужды.
Посилання
Бененсон Е. И., Иоффе Л. С. Теплофикационные паровые турбины / Под ред. Бузина Д. П. – 2–е изд., перераб. и доп. – М.: Энергоатомиздат, 1986. – 272 с.
Рыжкин В. Я. Тепловые электрические станции: учебник для вузов / Под ред. Гиршфельда В. Я. – 3–е изд., перераб. и доп. – М.: Энергоатомиздат, 1987. – 328 с.
Технические условия ТУ 108–932–80. Турбина паровая стационарная конденсационная без регулируемых отборов пара К–210–130–3, К–210–130–6 // Производственное объединение турбостроения «Ленинградский металлический завод», 1977.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).