НЕИСПРАВНОСТИ СИСТЕМ ОХЛАЖДЕНИЯ СОВРЕМЕННЫЕ РЕКОМЕНДАЦИИ ПО РЕМОНТУ
Ключові слова:
турбогенератор, воздушная/водородная система охлаждения, охлаждающая среда, ремонт системы охлаждения, теплообменник.Анотація
Проведен анализ неисправностей систем охлаждения турбогенераторов. Определены возможные путей устранения выделенных неисправностей. Теоретически сформулированы особенности работы систем охлаждения с воздушной и водородной средой охлаждения и проведения ремонта.
Посилання
Кузьмин В. В., Кобзарь К. А., К вопросу повышения К.П.Д. турбогенераторов с воздушной системой охлаждения, Вестник НТУ ХПИ, 2001, No 17. – С. 91–92.
Лигерман И. И., Вентиляция электрических машин промышленных предприятий. – М.: 1981.– С. 88.
R.Joho et al, Type-tested air-cooled turbo-generator in the 500 MVA range. CIGRE Ses- sion-2000, P. 11–101.
Кузьмин В. В., Кобзарь К. А. К вопросу выбора системы вентиляции в турбогенераторах малой мощности с воздушным охлаждением, Електротехніка та електромеханіка, 2003, No 1. – С. 124–126.
Аврух В. Ю., Дугинов Л. А., Теплогидравлические процессы в турбо и гидрогенераторах. – М.: 1991. – 208 с.
Гемке Р. Г., Неисправность электрических машин/ Под ред. Р. Б. Уманцева. – Л.: 1989. – 336 с.
Филиппов И.Ф. Вопросы охлаждения электрических машин. – М.: Госэнергоиздат, 1974. – 334 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).