ЦЕНОВЫЕ СТРАТЕГИИ ОТРАСЛИ
Анотація
Ценовые стратегии способны решить проблему отрасли, но до сих пор они не стали экономическим инструментом ни на макро- ни на микро- уровне. Стратегии выбираются в рамках ценовой политики и зависят от рыночной структуры в которой функционирует отрасль. Одной из таких отраслей является железнодорожная отрасль, как наиболее энергопотребляемая, энергоёмкая и отсюда вытекающая особо энергозависимоть.
Посилання
«Зеркало недели» Ганна Люта www.zn.ua.
Корінєв В.Л.Цінова політика підприємства: Монографія. – К.: Вид-во КНЕУ, 2001.–257 с.
Котлер Ф. Основи маркетинга: Пер. С англ./ Общ. Ред.. и вступ. Ст.. Е. М. Пеньковой. – Новосибирск: Наука, 1992. – 736 с.
Лисовицкий В. Н. Микроэкономика.–Харьков: РИП «Оригинал», 1993.–132с.
Литвиненко Я. В. Сучасна політика ціноутворення: Навч. Посіб. Для студентів вищ. Навч. Зал. – 2-ге вид. – К.: МАУП, 2003. – 240с., іл.. – Бібліогр.: –С. 235–236.
Лушин С. И. Плановое ценообразование.– М.: Высшая шк., 1986. – 279 с.
Маркс К. Капитал т.1.-кн.1. Форма стоимости, или ценовая стоимость М.: Политиздат, 1983.-С.56-93.
Моисеева Н. К. Ценообразование: Курс лекций. – М.: МИЭТ, 1997.–50 с.
Петенко І. В. Ціноутворення: Підруч. для вузів.– Донецьк: ДонГАУ, 1999.
Цены и рыночная конъюнктура: Учебн. пособие. – С. Пб.: «Питер», 1999.
Пунин Е. И. Маркетинг, менеджмент и ценообразование на предприятиях в условиях рыночной экономики.– М.: Международные отношения, 1993.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).