ВЛИЯНИЕ ПРЕДВАРИТЕЛЬНОГО ПОДОГРЕВА НА ПОПЕРЕЧНЫЕ ДЕФОРМАЦИИ МЕТАЛЛА В ЗОНЕ ШВА ПРИ АРГОНОДУГОВОЙ СВАРКЕ ПЛАСТИН ИЗ АЛЮМИНИЕВОГО СПЛАВА АМг6
Анотація
Приведены сведения о влиянии температуры предварительного подогрева на поперечные деформации металла в зоне шва при аргонодуговой сварке пластин из алюминиевого сплава АМг6, которые могут быть использованы для выбора оптимальных режимов сварки, позволяющих повысить стойкость сварных соединений против образования кристаллизационных трещин.
Посилання
Рыкалин Н. Н. , Прохоров Н. Н. , Шоршоров М. Х. Состояние и задачи развития теории технологической прочности металлов в процессе кристаллизации при сварке//Сварочное производство. – 1971. – No 6. – С. 3–5.
Прохоров Н. Н.. Технологическая прочность сварных швов в процессе кристаллизации. – М.: Металургія, 1979. – 248 с.
Рабкин Д. М. Металлургия сварки плавлением алюминия и его сплавов. – Киев : Наук. думка, 1986 – 256 с.
Matsda F., Nakata K., Harada S. Moving characteristics of weld edges during solidifikation cracking in GTA weld of aluminium allouy thin sheet //Trans. IWRI. – 9, No 2. – Р. 83–93.
Chichoski R. A. The character of stress fields around a weld arc moving on aluminium sheet //Weld. J. – 1972-51, No 1. – Р. 9–18.
Chichoski R. A. Understanding weld cracking in aluminium sheet//Ibid. –Р. 24–30.
Chichoski R. A. Expansion and stress around aluminium weld puddet//Ibid. – 1979. – 58, No 9. – Р. 263–267.
Якушин Б. Ф., Чернавский Д. М. Влияние режима сварки на технологическую прочность алюминиевых сплавов//Сварочное производство. – 1972. – No 11. – С. 1–3.
Семенюк Н. И. , Рабкин Д. М. Анализ изменения поперечных деформаций металла в зоне шва при аргонодуговой сварке алюминиевых сплавов// Автоматическая сварка. – 1990. – No 9. – С. 19–22.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).