ОЦЕНКА ЭНЕРГЕТИЧЕСКОЙ ЭФФЕКТИВНОСТИ СИСТЕМ ЭЛЕКТРОТЕПЛОАККУМУЛЯЦИОННОГО ОТОПЛЕНИЯ АДМИНИСТРАТИВНЫХ ЗДАНИЙ
Анотація
Статья посвящена рассмотрению вопроса целесообразности применения электрических тепловых аккумуляторов для отопления административных зданий и определению экономической эффективности электротеплоаккумуляционных систем.
Посилання
Современное состояние и перспективы развития электроотопения в Украине / В. М. Божко, Ю. С. Громадский, П. Г. Круковский, Н. П. Тимченко, Д. И. Розинский // Промислова електроенергетика та електротехніка, 2001. – № 3 – С. 18–21.
СНиП 2.04.05-91*У Отопление, вентиляция и кондиционирование воздух.
Выгодно ли ночное электрическое отопление в школе? / В.Ф. Гершкович // Промислова електроенергетика та електротехніка, 2010. – № 1 – С. 43–46.
Бытовое электрическое отопление с аккумулированием тепла – важнейший фактор эффективного использования электроэнергии / А. А. Симонов // Энергетика и электрификация, 1992. – № 1 – С. 26–30.
ДБН В.2.6-31:2006 Теплова ізоляція будівель.
Розміри діючих тарифів на електроенергію на квітень 2011 року [Электронный ресурс]: официальный сайт акционерная компания ХАРЬКОВОБЛЭНЕРГО: Режим доступа: www. oblenergo.kharkov.ua/tarif.htm
Аккумулирование тепла / Левенберг В. Д., Ткач М. Р., Гольстрем В. А. – Киев: Техніка, 1991. – 112 с.
Про теплоаккумуляторы [Электронный ресурс]: сайт "Теплобак": Режим доступа: www.teplobak.com.ua/ru/about
Ефективні засоби електротеплоакумуляційного обігріву / Третякова Л. Д., Селіверстов А. Є., Баран М. // Промислова електроенергетика та електротехніка, 2006. – № 4 – с. 14- 16.
ДБН В.2.5-24-2003 Електрична кабельна система опалення.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).