ДИЭЛЕКТРИЧЕСКИЙ КОНТРОЛЬ ЗАГРЯЗНЕННОСТИ АВТОМОБИЛЬНЫХ ТРАНСМИССИОННЫХ МАСЕЛ
Анотація
Приведены результаты влияния разных видов загрязнений на диэлектрическую проницаемость автомобильного трансмиссионного масла SAE 85 W-140 (GL-5). По степени влияния на величину диэлектрической проницаемости масла исследуемые загрязнения можно расположить в следующем порядке: Al2O3; CuO; Fe2O3; SiO2.
Посилання
Безбородов Ю. Н. Разработка метода испытания трансмиссионных масел по установлению группы эксплуатационных свойств: дис. ... кандидата техн. наук: 05.02.13 / Ю. Н. Безбородов. – Красноярск, 2004. – 197 с.
Білякович О. М. Вплив забрудненості трансмісійних масел на змащувальну дію та стан поверхневих шарів трибоспряжень: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.04 «Тертя та зношування в машинах» / О. М. Білякович. – К., 1996. – 16 с.
Григоров А. Б. Диэлектрическая проницаемость трансмиссионных масел / А. Б. Григоров, И. С. Наглюк // Автомобильный транспорт. – 2010. – No 26. – С. 43 – 46.
Караулов А. К. Автомобільні оливи. Моторні й трансмісійні. Асортименти і застосування: [довідник] / А. К. Караулов, Н. Н. Худолій. – К.: ТОВ "Журнал "Радуга", 2000. – 437 с.
Коваленко В. П. Загрязнение и очистка нефтяных масел / В. П. Коваленко. – М.: «Химия», 1978. – 304 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).