МЕТОД ПОЛУЧЕНИЯ МАТЕМАТИЧЕСКОЙ МОДЕЛИ ПРОИЗВОЛЬНОГО ОБЪЕКТА.
Анотація
При проведении научного исследования не всегда возможно уложиться в рамки
требований проведения планированного эксперимента. Авторами была разработана новая методика, позволяющая построить математическую модель изучаемого объекта, избежав при этом ограничений, накладываемых классическим методом планирования эксперимента.
Для облегчения работы авторами была разработана компьютерная программа,
позволяющая существенно облегчить обработку результатов научных исследований и построение математической модели изучаемого объекта.
Посилання
Журавский А. А., Торяник Э. И., Крышень И. Г. и др. Автоматическое построение математической модели функционирования объекта. – Кокс и химия. – 200. – No 3. – С. 22–28.
Кучма Н. В., Зоря Е. С., Торяник Э. И, и др. Применение статистических методов при анализе влияния изменений угольной шихты на качество кокса. Углехимический журнал, 2003 г.NoNo 5–6. – С. 15–24.
Л. Н. Тищенко, Д. И. Мазоренко, М. В. Пивень, С. А. Харченко, В. В. Бредихин, А. В Мандрыка//Моделирование процессов зерновых сепараторов. – Харьков: ХНТУСХ, «Міськдрук», 2010. – 360с., ил. – На рус.яз.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).