АНАЛІЗ ТЕПЛОВИХ ВТРАТ ТРУБОПРОВОДАМИ РОЗГАЛУЖЕНОЇ ОПАЛЮВАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ З УРАХУВАННЯМ МОЖЛИВОГО ЗНИЖЕННЯ РОЗРАХУНКОВОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО НАВАНТАЖЕННЯ БУДІВЕЛЬ
Анотація
На основании сравнительных расчетов для вариантов разветвленной теплосети
проведена оценка потерь теплоты трубопроводами при выборочном утеплении
присоединенных к сети зданий. Установлено, что минимальные теплопотери
теплопроводами имеют место при утеплении наиболее удаленных зданий.
Посилання
Алексахин А. А., Бобловский А. В. Теплопотери трубопроводами отопительной сети при изменении расчетной отопительной нагрузки зданий микрорайона. «Энергосбережение. Энергетика. Энергоаудит», No 9, 2011, – С. 20–27.
О. О. Алексахін, І. А. Ачкасов, О. В. Бобловський, С. В. Єна Особливості впливу опалювального навантаження на температурні показники мережі опалення будівель мікрорайону. Коммунальное хозяйство городов. Науч.-техн. сб. 2011, Вип. 101, – С. 189–194.
Тепловая изоляция. Справочник строителя / Под ред.. Г. Ф.Кузнецова. – М.: Стройиздат, 1982. – 336 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).