АНАЛИЗ ПЕРСПЕКТИВ И МЕТОДОВ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ ГАЗОГЕНЕРАТОРНОГО ГАЗА С ЦЕЛЬЮ РАЗРАБОТКИ ЭНЕРГОЭФФЕКТИВНЫХ РЕШЕНИЙ ПО ЭКОНОМИИ ЭНЕРГОРЕСУРСОВ
Анотація
В статье рассматривается общий процесс получения синтез газа методом подземной газификации и возможные перспективы его дальнейшего использования.
Посилання
Заря А. Ю., Крейнин Е. В., Лазаренко С. Н. Новые возможности. Перспективы развития технологии подземной газификации углей//Уголь Кузбасса. – 2009.– No 4. – С.74 –77.
Сборник трудов «Энергоресурсосберегающие технологии и оборудование, экологически безопасные производства». Т. 1. Иваново, 2004 г.
Янковский М. А., Макогон Ю. В., Рябчин О. М., Губатенко М. И. Альтернативы природному газу в Украине в условиях энерго- и ресурсодефицита: промышленные технологии/ под ред. Макогона Ю. В. – Донецк: ДонНУ, 2011. – 247 с.
Раимжанов Б. Р., Салтыков И. М., Якубов С. И. Подземная газификация угля: исторические сведения и проблемы // Горный вестник Узбекистана. 2008.
Янко С. В., Громов В. А., Поштук А. З.Подземное сжигание угля // Уголь Украины. – 1995. – No 11. – С. 2–5.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).