ЭКОНОМИЧЕСКАЯ ПРИРОДА ТЕХНОЛОГИЧЕСКОЙ БЕЗОПАСНОСТИ ТРАНСПОРТНОЙ УСЛУГИ
Анотація
К удовлетворению потребности в безопасности стремятся, как отдельные
индивидуумы так и предприятия- перевозчики, предоставляющие транспортную услугу. Из пяти качественных показателей транспортой услуги два, непосредственно, и два, косвенно, зависят от технологической безопасности железнодорожного транспортного процесса. Вложение и финансирование безопасности технологического обслуживания должно осуществляться по определённым организационным схемам, зависящим от требований к
технологической безопасности на основе уровня допустимого риска и от отношения объекта железнодорожной инфраструктуры к категории общественных благ.
Посилання
Курс экономической теории / Под ред. проф. М. Н. Чепурина – Киров: Изд. АСА, 1997. – 623 с.
Пирамида потребностей А. Маслоу. jv.ru›enc/entry/10944
Макаренко М. Основні проблеми реструктуризації залізниць України //Економіст. – 2003. – No 2. С. 46–49.
Наказ Міністерства транспорту та зв'язку України 01.03.2010 N 113 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 липня 2010 р. за N 544/17839
Тройникова Е. Н. Подходы к оптимизации затрат на технологическую безопасность на некоторых элементах железнодорожной инфраструктуры. Энергосбережение. Энергетика. Энергоаудит. Харьков 2013. – No 4.- С.12–16.
Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір No 42506 27.02.2012
Котик М. А., Емельянова А. М. Природа ошибок человека-оператора. – М.: Транспорт, 1993. – 252 с.
Сумароков В. Н. Государственные финансы в системе макроэкономического регулирования. – М: Финансы и статистка, 1996. – 224 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).