ЭНЕРГОСБЕРЕГАЮЩИЙ МЕТОД ПОДГОТОВКИ ТВЕРДОГО ТОПЛИВА К СЖИГАНИЮ
Анотація
Разработана методика термоваукумной сушки бурого угля. Приведена структура высушенного бурого угля и определено содержание азота и серы в нем после сушки, измерена влажность в высушенном буром угле. Показано, что термовакуумный метод сушки улучшает качество бурого угля, уменьшает количество примесей в нем и одновременно измельчает его.
Посилання
Пат. 81138 Україна. МПК F26B9/06. Пристрій для термовакуумного сушіння/ Кутовий В. О. – No а200507488; заявл. 27.07 2005; опубл. 10.12.07. Бюл. No 20. 5 с.
Лыков А. В. Тепломассообмен: [Справочник] / А. В. Лыков. – М.: Энергия, 1972, – 309 с.
Разумов И. М. Псевдоожижение и пневматический транспорт сипучих материалов / И. М. Разумов. – Москва: Химия, 1964. –160 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).