ПОВЫШЕНИЕ ЭНЕРГОЭФФЕКТИВНОСТИ ПОЛУЧЕНИЯ И ИСПОЛЬЗОВАНИЯ ГЕОТЕПЛОВОЙ ЭНЕРГИИ ЗА СЧЕТ АВТОМАТИЗАЦИИ ТЕХНОЛОГИЧЕСКИХ ПРОЦЕССОВ
Анотація
Рассматриваются вопросы повышения энергоэффективности инженерных
систем жилищно-коммунального хозяйства при получении и использовании
геотепловой энергии за счет применения автоматизации технологических процессов. В результате исследований была разработана функциональная схема автоматизации технологических процессов офисных помещений при получении и использовании геотепловой энергии в отопительный период для четырех циклов теплообмена.
Посилання
ГОСТ 17403-72 Гидрохимия. Основные понятия. Термины и определения.
ГОСТ Р 51574-2000. Соль поваренная пищевая. Техническая условия
Сидкина Е. С. Геохимия подземных рассолов западной части Тунгусского артезианского бассейна: автореф. Дис. ... Канд. Техн. Наук: 25.00.07/ Сидкина Евгения Сергеевна; Национальный исследовательский Томский политехнический университет – Томск, 2013. – 21 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).