СОВЕРШЕНСТВОВАНИЕ ИНВЕСТИЦИОННОЙ ИНФРАСТРУКТУРЫ В РЕГИОНЕ
Анотація
В статье рассмотрены вопросы совершенствования инвестиционной
инфраструктуры на региональном уровне в условиях рыночной экономики, которые должны способствовать эффективному развитию социально-экономической сферы и реального сектора экономики.
Посилання
Голайдо И. М. Инвестиционный потенциал региона /И. М. Голайдо // Инновации и инвестиции. – 2008. – № 17. – С. 59–68.
Пчелинцев О. С. Региональная экономика в системе устойчивого развития / О. С. Пчелинцев. – М.: Наука, 2004. – С. 77.
Бочаров В.В. Финансово-кредитные методы регулирования рынка инвестиций/ В. В. Бочаров. – М.: Финансы и статистика, 2008. – С.144.
Косов Н. С. Повышение действенности государственного регулирования инвестиционной сферы/ Н. С. Косов. – Тамбов: Изд-во Тамбовского государственного технического университета, 2007. – С. 124
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).