К ДЕГРАДАЦИИ МЕТАЛЛА СВАРНЫХ СОЕДИНЕНИЙ ПАРОПРОВОДОВ
Анотація
Представлены результаты изучения особенностей деградации структуры
сварных соединений паропроводов из теплоустойчивых перлитных сталей, длительно эксплуатирующихся в условиях ползучести и малоцикловой усталости.
Посилання
Ланская К. А. Жаропрочные стали. – М.:Металлургия, 1969. – 245 с.
Куманин В. И., Ковалева Л. А., Алексеев С. В. Долговечность металла в условиях ползучести. – М.: Металлургия, 1988. – 222 с.
Дмитрик В. В., Царюк А. К., Конык А. И. Карбидные фазы и повреждаемость сварных соединений паропроводов в условиях ползучести // Автоматическая сварка. –2008. – № 3. – С. 39–49.
Пигрова Г. Д. Влияние длительной эксплуатации на карбидных фазы в Cr-Mo-V сталях // Металловедение и термическая обработка металлов. – 2003. – № 3. – С.6–9.
Блантер М. Е. Теория термической обработки. – М.: Металлургия, 1984. – 327 с.
Мейер К. Физико-химическая кристаллография. – М.: Металлургия, 1972. – 479 с.
Хромченко Ф.А. Ресурс сварных соединений паропроводов. – М.: Машиностроение, 2002. – 351с.
Гофман Ю. М. Оценка работоспособности металла энергооборудования ТЭС. –М.: Энергоатомиздат, 1990. – 136 с.
Березина Т. Г., Бугай Н. В., Трунин И. Н. Диагностирование и прогнозирование долговечности металла теплоэнергетических установок. Киев.: Техника, 1991. – 120 с.
Крутасова Е. И. Надежность металла энергетического оборудования. – М.:Энергоиздат, 1981. – 236 с.
Дмитрик В. В., Сыренко Т. А. К механизму диффузии хрома и молибдена вметалле сварных соединений паропроводов // Автоматическая сварка. – 2012. – №10. – С. 22–25.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).