ОБОСНОВАНИЕ НАПРАВЛЕНИЙ ПОВЫШЕНИЯ ИНВЕСТИЦИОННОЙ ПРИВЛЕКАТЕЛЬНОСТИ РЕГИОНОВ
Анотація
Рассматривается возможность использования интегральной оценки
инвестиционной привлекательности конкретного региона, а именно Белгородской области, с целью формирования направлений создания благоприятного инвестиционного климата. Сделан вывод о том, что выбор сценария социально-экономического развития региона может быть определен на основе ряда внутренних ключевых факторов, которые также ранжируются с помощью комплексной интегральной оценки инвестиционной привлекательности.
Посилання
Карпенко Г. Г., Мацкуляк Д. И., Ярлыканов А. Б. О моделировании госрегулирования экономики на основе преимущественно ресурсов территории [текст] / Карпенко Г. Г., Мацкуляк Д. И., Ярлыканов А. Б. // Экономические и гуманитарные исследования регионов. – 2011. – №3 . – С. 155–165.
Рейтинговое агентство Эксперт РА [Электронный ресурс] / Рейтинговое агентство Эксперт РА. –Электрон. дан. 2011. – Режим доступа: http://www.raexpert.ru/ ratings/regions/concept/
Проблемы современной экономики [Электронный ресурс]: Евразийский международный научно-аналитический журн. / МПТР, Минпечати. – Электрон. журн. – М.: Научно-производственная компания«РОСТ», 2011. – Режим доступа к журн.: http:// www.m-economy.ru/art.php?nArtId=3505
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).