АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ ВОДОПОСТАЧАННЯ
Анотація
Рассматривается принцип построения и основные функциональные возможности системы автоматического управления технологическим процессом водоснабжения. Приведена структурная схема такой системы и описано назначение ее основных составляющих. Обоснован выбор способа связи и протокола для обмена информацией между объектами системы. Даны рекомендации относительно возможности расширения структуры и функциональных возможностей АСУ ТП.
Посилання
Баулин А. Ю. Проблемы энергоэффективности в системах водоснабжения и водоотведения [Електронний ресурс] / А. Ю. Баулин, А. Д. Гуринович. – Режим доступу: http://www.agrovodcom.ru/info_vodosnabzhenije.php
Клепиков В. Б. О роли электропривода в решении проблемы энергоресурсосбережения в Украине/ В. Б. Клепиков, В. Ю. Розов // Вісник НТУ «ХПІ». – Харків: НТУ «ХПІ», 2008. – № 30. – Тем. вип. «Проблемы автоматизированного електропривода. Теория и практика». – С. 18–21, С. 34–38.
Місюренко В. О. Частотно-керований електропривід насосної станції водовідведення/ В. О. Місюренко// Міжвідомчий науково-технічний збірник "Електромашинобудування та електрообладнання", тематичний випуск "Проблеми автоматизованого електропривода. Теорія і практика". – 2006. – № 66. – С.184–185.
Куцик А. С. Автоматизовані системи керування на програмованих логічних контролерах: навч. посібник / А. С. Куцик, В. О. Місюренко – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2011. – 200 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).