ИССЛЕДОВАНИЕ АМОРФНЫХ СПЛАВОВ В ТРАНСФОРМАТОРАХ ТОКА ПОЛУПРОВОДНИКОВЫХ РАСЦЕПИТЕЛЕЙ АВТОМАТИЧЕСКИХ ВЫКЛЮЧАТЕЛЕЙ
Анотація
В данной работе рассматриваются предварительные исследования и сравнительный анализ магнитопроводов трансформаторов тока из аморфного сплава и электротехнической стали, работающих в зонах малых и максимальных калибруемых кратностей тока в блоках полупроводниковых расцепителей автоматических выключателей.
Посилання
Беляев В. Л. Особенности работы и конструкций многоамперных автоматических выключателей: Учеб. пособ. – СПб.:СЗТУ, 2005. – 254 с.
Мишин Д. Д. Магнитные материалы. –М.: Высш.шк., 1991. – 384 с.; ил.
Аморфные металлические сплавы. / Под ред. Люборского Ф. Е.: Пер. с англ. – М.: Металлургия, 1987. – 584 с.
Павленко Т. П. Применение аморфных сплавов в устройствах защитного отключения. // Сб. научн. тр. Вып. 26. – Алчевск: Дон ГТУ, 2008. – с. 343–347.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).