САМОИДЕНТИФИКАЦИЯ ЗАМЫКАНИЯ НА ЗЕМЛЮ, ПОСРЕДСТВОМ ТЕЛЕГРАФИРОВАНИЯ
Анотація
Статья посвящена проблеме определения места возникновения однофазного замыкания на землю в распределительных сетях с изолированной нейтралью. Проанализированы современные разработки и пути решения проблемы. Выявлена сложность массового внедрения разработок и предложен альтернативный вариант ее разрешения.
Посилання
Аржанников Е. А., Чухин А. М. Учебное пособие. Методы и приборы определения места короткого замыкания на линии. Иваново 1998 г.
Владимиров Леонид Вячеславович. Автореферат диссертации на соискание ученой степени кандидата технических наук. Дистанционное определение места однофазного замыкания на землю воздушных линий, питающих объекты нефтедобычи. Омск 2012.
Титенков С. С., Пугачев А. А. Режимы заземления нейтрали в сетях 6–35 кВ и организация релейной защиты от однофазных замыканий на землю. Энергоэксперт № 2, 2010 г.
РД 34.20.564 Типовое положение по организации эксплуатации устройств для определения мест повреждений воздушных линий электропередачи напряжением 6–20 кВ.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).