ПОВЫШЕНИЕ ЭФФЕКТИВНОСТИ РАБОТЫ ГАЗОВЫХ ИНФРАКРАСНЫХ ТРУБЧАТЫХ НАГРЕВАТЕЛЕЙ
Ключові слова:
инфракрасное отопление, трубчатые нагреватели, горелка.Анотація
Описаны новые предложения по совершенствованию конструкций и повышению эффективности работы газовых инфракрасных трубчатых нагревателей.
Посилання
Болотских Н. Н. Инфракрасное отопление производственных помещений / Н. Н. Болотских //. Вестник БГТУ им. В. Г. Шухова. – Белгород: Изд – во БГТУ им. В. Г. Шухова, 2011. – No 4. – С. 27–32.
Темный газовый обогреватель инфракрасного излучения. Техническое описание. «ADRIAN», г. Банска Быстрица, Словакия, 2006. – 29 с.
Редько А. О., Болотських М. М. Пристрій для променевого опалювання. Патент України на винахід No 87028 від 10.06 2009 р., 4 с.
Болотських М. М., Болотських М. С., Сорокотяга О. С. Газовий поліструменевий радіаційний трубчастий нагрівач для опалення приміщень. Патент України на винахід No 100162 від 26.11 2012р., 4 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).