КОНТАКТНЫЕ КОМПОЗИЦИИ ДЛЯ МНОГОАМПЕРНЫХ АВТОМАТИЧЕСКИХ ВЫКЛЮЧАТЕЛЕЙ
Анотація
В статье рассматривается новый тип электрических контактов, так называемых «псевдожидкометаллических» (ПЖМК), которые совмещают свойства твердых и жидкометаллических составов композиций. Данные электрические контакты рекомендуются к применению в главных контактах многоамперных автоматических выключателей вместо твердых серийных образцов, содержащих серебро.
Посилання
Беляев В. Л. Особенности работы и конструкций многоамперных автоматических выключателей: Учеб. пособ. – СПб.:СЗТУ, 2005. – 254 с.
Брон О. Б., Беляев В. Л. Электрическая стойкость композиционных
жидкометаллических контактов. / Электромеханика – М.: Изв. вузов, 1984. No 8. – С. 76–81.
Способ уменьшения сопротивления между контактными поверхностями. Патент США Н0IН 11/02 No 4513904.
Выключатель на основе металла с низкой температурой плавления. Япония. Н0IН 29/20 No 53-3431.
Павленко Ю. П., Гапоненко Г. Н., Крыгина Т.П . Новый контактный материал для многоамперных выключателей // Сб. научн. тр. «Низковольтные аппараты защиты и управления». – Харьков: ВНИИЭА, 1993. – С. 223–229.
Павленко Т. П. Псевдожидкометаллические контакты электрических аппаратов с бездуговой коммутацией / Інтегровані технології та енергозбереження, No 4. – Харків: ХДПУ, 1999. С. 69–72.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).