ТЕОРИТИЧЕСКИЕ И ЭКСПЕРЕМЕНТАЛЬНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ КАЧЕСТВА СПЕКТРА ИМПУЛЬСНЫХ ГЕНЕРАТОРОВ КВЧ ДИАПАЗОНА
Ключові слова:
спектр, фазовые искажения, радиоимпульс, длительность импульса, модуляция фазы, фронт и спад импульса.Анотація
Разработан метод и программа расчета спектров с линейным изменением фазы на фронте и спаде радиоимпульса. Приведены результаты аналитического расчёта и экспериментальных исследований огибающей спектра радиоимпульса для уровней составляющих -40 дБ относительно уровня несущей.
Посилання
Л. В. Касаткин, В. Е. Чайка. Полупроводниковте устройства в миллиметровом диапазоне длин волн. Севастополь: Издательство Вебер, 2006. – 319 с.
Б. А. Коцержинский, В. П. Тараненко, В. А. Трапезон . Импульсные генераторы миллиметрового диапазона волн на лавинно-пролётных диодах. Известия вузов СССР – Радиоэлектроника, том 25, № 10, 1982, С. 56–64.
А. В. Воронин, А. В. Горбачёв, Л. В Касаткин. Температурная нестабильность СВЧ- параметров импульсных автогенераторов. Электронная техника. Серия 1. Электроника СВЧ, 1990, вып. 5, С. 22–25.
Э. А. Гельвич, О. И. Обрезан, Г. С. Самохин. Изучение спектров выходных сигналов широкополосных усилителей. Электронная техника. Серия 1, 1979, № 1, С. 24–39.
С. В. Зубов, О. И. Обрезан. Исследование импульсного режима ГЛПД. Электронная техника, серия Электроника СВЧ, вып. 5, 1984, С. 41–43.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).